422 558 238 Łódź

NASZE REALIZACJE

STANOWISKA PRZEŁADUNKOWE

Oto zamontowane przez nas kompletne stanowiska przeładunkowe, w skład których wchodzą bramy dokowe, rampy przeładunkowe, fartuchy uszczelniające oraz naprowadzacze kół. W naszej galerii znajduje się także inne urządzenie techniki przeładunkowej – stół nożycowy. Zapraszamy do obejrzenia.

BRAMY I NAPĘDY PRZEMYSŁOWE

Napęd Beninca do bramy przesuwnej (zamontowany w MPK – ŁÓDŹ przy ul. Chocianowickiej).

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas montaży: bram przemysłowych segmentowych z różnymi typami prowadzeń, bram harmonijkowych Compact, bram dokowych, bram przeciwpożarowych, kurtyn przeciwpożarowych oraz napędów w bramach segmentowych.

SZLABANY

Szlaban ręczny firmy Szymkowiak (zamontowane w salonie Audi/Porsche ul. Bartoszewskiego Łódź).

Montaż szlabanów to nasza kolejna usługa z serii „zastosowania dla przemysłu”. Poniżej galeria zdjęć zamontowanych przez nas szlabanów.

STOLARKA ALUMINIOWA

Od niedawna do swojej oferty wprowadziliśmy produkty stolarki aluminiowej: okna, drzwi, witryny, fasady, ścianki działowe i inne przeszklone konstrukcje aluminiowe. Ze względu na to, że w/w produkty są w naszej ofercie bardzo krótko, nasza galeria jest aktualnie niewielka. Zawiera jedynie wykonany przez nas przeszklony przedsionek z drzwiami. Wkrótce naszą galerię wzbogacimy o inne produkty stolarki aluminiowej.

USZCZELNIENIA DOKOWE

Uszczelnienia dokowe firmy Novoferm (zamontowane w DPD Lućmierz).

Biuro przyjmowania zleceń

ul. Obywatelska 128/152

Biurowiec LEGS, sektor 7

94-104 Łódź

Tel. +48 (42) 255 82 38

e-mail: marketing@bramsec.pl

 

Małgorzata Wujak – doradca handlowy

Tel. 789 239 350, e-mail: sodowanie@bramsec.pl

ZGŁOSZENIA zleceń na piaskowanie

n