Sprzedaż, montaż, naprawa, serwis

_ Oferujemy montaż nowych szlabanów dostępnych na rynku producentów.

_ Wykonujemy naprawy bieżące uszkodzonych szlabanów wszystkich producentów.

_ Wymianę motoreduktorów (silników), central sterujących i ramion.

_ Serwis pogwarancyjny szlabanów. Posiadamy magazyn części zamiennych .

_ Obszar działania – centralna Polska – Tel.: 517 077 238.

Serwis naprawa szlabanów

Naszą przewagą jest niezależność oferty. Oferujemy szlabany znanych marek z opcją wyboru producenta w zależności od cech dysponowanych modeli. W przypadku stałej współpracy i wiedzy o wyposażeniu technicznym klienta, staramy się dostosować nasze zapasy magazynowe do nagłych potrzeb naprawy. Jest to bardzo ważne gdyż w ten sposób unikamy przewlekłych oczekiwań na dostawy oraz pomyłek w dostawach od producentów lub krajowych dystrybutorów.

Jesteśmy specjalistami ds. modernizacji.

Jesteśmy dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Posiadamy kilka ekip serwisowych w zespołach dwuosobowych zgodnie z wymaganiami BHP, które mogą operować jednocześnie w różnym regionie. Mamy też dwie sekcje łącznikowe na ekspresowe dostawy potrzebnych części z naszego magazynu do miejsca usuwania awarii. Na rynku jesteśmy obecni ponad 12 lat a wśród naszych klientów są marki, które wszyscy z nazwy doskonale znają i na co dzień spotykają, lecz nie robimy wyjątków i chcemy pomagać tym, którzy tego chcą i potrzebują. To misja naszej firmy specjalizującej się w naprawach czyli w serwisie technicznym.

Zgłoś nam OPIEKĘ nad szlabanami Szybka REAKCJA na wezwanie

Tel. 422 558 238 (serwis)

Co o szlabanach warto wiedzieć? Poznaj podstawowe różnice.

Kto produkuje szlabany?

O europejski rynek walczy wielu producentów szlabanów, spotkamy takie marki jak Came, BFT, FAAC, Roger, Beninca, Nice, Somfy. W Polsce jendak najlepiej radzą sobie marki włoskie. Na włoskie szlabany zdecydowało się ponad 75% klientów. Jest to zasługa dostępności i cen części zamiennych a także długiej obecności włoskich produktów na rynku polskim.

Poniżej przedstawiamy procentowy udział w polskim rynku największych producentów szlabanów według pomiaru ich popularności. (Próba badawcza do statystyki ponad 100 modeli. W ciągłej aktualizacji korygującej)

0%

CAME

Niezaprzeczalny lider wśród szlabanów. Najczęściej występuje w swojej charakterystycznej, pomarańczowej obudowie.

0%

NICE

Miłe dla oka, stylowe obudowy jednostki napędowej spotykamy nieco rzadziej, ale to druga marka popularności szlabanów na polskim rynku.

0%

FAAC

W tym sektorze produktowym tej marce nie wiedzie się najlepiej. Jednak trzecie miejsce na podium jest godne uznania.

0%

Pozostałe

Ta grupa kryje w sobie wiele znakomitych konstrukcji jednak ich cena spycha producentów do rynkowego marginesu.

Naprawa szlabanów sprzedaż który wybrać?
Rodzaje i przeznaczenie szlabanów.
W zależności od warunków i intensywności pracy mogą Państwo zastosować:
Szlaban elektromechaniczny
nadający się do pracy średnio-intensywnej, doskonale sprawdzający się na małych parkingach, w niewielkich zakładach przemysłowych, warsztatach czy magazynach.
 
Szlaban hydrauliczny
zaprojektowany głównie do pracy intensywnej lub ciągłej, doskonale sprawdzający się przy dużych obciążeniach, idealnie nadający się do obsługi ruchu na osiedlach, dużych parkingach czy też zakładach przemysłowych.

Każdy szlaban wyposażyć można zarówno w ramię prostokątne jak i okrągłe. W zależności od modelu szlabanu ramię może mieć długość od 2 m do maksymalnie 12 m.

Sterowanie szlabanem

Sterowanie szlabanem może przebiegać w sposób w pełni dostosowany do oczekiwań klienta. Można dokonywać tego ręcznie, przy użyciu przycisku, znajdującego się np. w portierni, bądź zdalnie, za pomocą specjalnego pilota. Istnieją także inne metody nowoczesnego sterowania szlabanem. Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą:

  • Integracja urządzenia z kontrolą dostępu (karty zbliżeniowe, domofon).
  • Stacyjka kluczykowa na szlabanie.
  • Detektor pętli wykrywający obecność samochodu przed szlabanem.

W zależności od typu szlabanu i funkcji centrali sterującej istnieje możliwość ustawienia automatycznego zamykania szlabanu, zaprogramowania ruchu szlabanu w trybie Totman (ruch szlabanu odbywa się wyłącznie wtedy, gdy wciśnięty jest przycisk), regulacji prędkości ramienia, ustawienia natychmiastowego zamknięcia po wykryciu pojazdu, zintegrowania pracy dwóch szlabanów itp.

Naprawa szlabanów Łódź. Sprzedaż szlabanów. Moduły GSM otwieranie z telefonu
Bezpieczeństwo
Szlabany można wyposażyć w różnego rodzaju zabezpieczenia. Są to np. lampy ostrzegawcze, gumy chroniące ramiona szlabanu, fotokomórki, odblaskowe naklejki na ramię szlabanu, zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe, które zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej kontrolujący także siłę ciągu szlabanu, zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (tzw. zawór ANTY-WANDAL stosowany w szlabanach hydraulicznych) czy też amperometryczne wykrywanie przeszkód.

Nowoczesne systemy parkingowe: Łódź

Szlabany pełnią ważną funkcję we współczesnych systemach parkingowych.Łodzi działa wiele firm oferujących ich sprzedaż, ale nasze usługi obejmują coś więcej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie uwzględniające doradztwo, montaż oraz serwis urządzenia. Sprawdź, co możesz zyskać, korzystając z kompleksowych usług!

Dlaczego warto zainstalować szlaban na parkingu?

Nieodzownym elementem nowoczesnych systemów parkingowych są szlabany. Umożliwiają one kontrolowanie wjazdu na parking, dzięki czemu na jego teren nie dostaną się żadne nieuprawnione pojazdy. To zaś przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa. Szlaban można też zintegrować dodatkowo z systemem płatności, dzięki czemu opłaty za parkowanie będą naliczane automatycznie.

Nowoczesne szlabany często wyposażone są także w systemy zarządzania, które pozwalają monitorować, co dzieje się na terenie parkingu, a co za tym idzie, efektywnie zarządzać dostępnymi miejscami parkingowymi. Natomiast opcja automatycznego sterowania pozwala płynnie sterować ruchem. W zależności od potrzeb możliwe jest takie ustawienie szlabanu, aby otwierał się i zamykał tylko w określonych godzinach.

Co możemy Ci zaoferować?

W ofercie naszej firmy dostępne są szlabany wielu renomowanych marek. Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze modelu odpowiadającego ich potrzebom. Można nam też powierzyć montaż szlabanu oraz kompleksowy serwis. Nasze ekipy serwisowe obsługują systemy parkingoweŁodzi oraz innych częściach kraju.

Obsługa techniczna szlabanów to nasza specjalność. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą nie tylko w montażu, ale i zaprogramowaniu urządzenia. Oferujemy też wyposażenie szlabanów w dodatkowe systemy zabezpieczeń.

Jeżeli jesteś zainteresowany instalacją wysokiej klasy szlabanu dla systemu parkingowego w Łodzi, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!