422 558 238 Łódź

BRAMY ROLOWANE

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź

+48 (42) 255 82 38

marketing@bramsec.pl

 

 

 

 

Brama rolowana jest doskonałą alternatywą dla bramy segmentowej. Ze względu na to, że pancerz bramy rolowanej nie wykłada się wzdłuż dachu a nawija na wał, brama ta nie potrzebuje większej przestrzeni. Dzięki takiej konstrukcji brama rolowana idealnie nadaje się do hal, w których jeżdżą wózki, dźwigi lub inne urządzenia przeznaczone do pracy na wysokości i potrzebujące większej przestrzeni pod stropem, do pomieszczeń, w których występują już zamontowane elementy na suficie lub w nadprożu np. suwnice lub do pomieszczeń, gdzie występuje niskie nadproże lub jego brak.
HORMANN
NOVOFERM
WIŚNIOWSKI

Solidne i nowoczesne bramy rolowane na wymiar

Jako fachowcy w branży proponujemy porządne bramy rolowane od renomowanych producentów, takich jak Hormann, Novoferm czy WIŚNIOWSKI. To solidne oraz nowoczesne rozwiązania umożliwiające oszczędność miejsca, a także wyjątkowo wygodne otwieranie lub zamykanie garażów. Przeznaczone do instalacji zarówno na murze, jak i we wnęce są wszechstronne, co sprawia, że bez kłopotu mogą być dostosowane do różnych obiektów. Znakomicie sprawdzają się w między innymi:

 

  • zakładach produkcyjnych,
  • magazynach,
  • halach logistycznych,
  • myjniach czy warsztatach samochodowych,
  • marketach wolnostojących i nie tylko.

 

Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy do poznania szczegółów na temat proponowanych rolowanych bram na wymiar!

Bramy rolowane Łódź

W sprzedaży posiadamy bramy rolowane dostępne w rozmaitych wymiarach czy odcieniach. Zamówią Państwo u nas modele dokładnie dopasowane pod względem szerokości lub wysokości do technicznych specyfikacji danego budynku, jak również jego walorów estetycznych, co pozwoli na stworzenie spójnej aranżacji zewnętrznej. W firmie BRAMSEC poza dostarczeniem wybranych rozwiązań oferujemy też ich dokładny oraz staranny montaż, dzięki któremu Klienci oszczędzają czas, a także zyskują pewność, że ich nowa brama rolowana będzie bezawaryjnie spełniała swoje zadanie przez wiele sezonów.

Niezawodne oraz funkcjonalne bramy rolowane – zewnętrzne

Bramy rolowane to jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań przez przedsiębiorców czy projektantów. Mają one wiele zalet, wśród których kluczową bez wątpienia jest ponadprzeciętna trwałość. Pancerz oraz skrzynia wykonane z najwyższej jakości metali są odporne na działanie wszelkich czynników zewnętrznych, w tym wilgoci, promieni słonecznych czy mrozu, a dodatkowo przeznaczone do intensywnego użytkowania. Dzięki temu nawet po wielu miesiącach nie tracą swoich walorów użytkowych, jak i wizualnych. Bramy wyposażone w silnik elektryczny pozwalają na automatyczne otwieranie garaży, co zdecydowanie większa komfort ich obsługi. Zachęcamy do dołączania do szerokiego grona zadowolonych Klientów, którzy już powierzyli nam montaż bramy rolowanej Łodzi lub okolicy!

Biuro przyjmowania zleceń

ul. Obywatelska 128/152

Biurowiec LEGS, sektor 7

94-104 Łódź

Tel. +48 (42) 255 82 38

e-mail: marketing@bramsec.pl

 

Małgorzata Wujak - doradca handlowy

Tel. 789 239 350, e-mail: sodowanie@bramsec.pl

ZGŁOSZENIA zleceń na piaskowanie