BRAMY SZYBKOBIEŻNE

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź

+48 (42) 255 82 38

marketing@bramsec.pl

 

 

 

 

Szybkobieżne bramy rolowane ze względu na szybkość otwierania się i zamykania są idealnym rozwiązaniem w strefach charakteryzujących się intensywnym ruchem osób. Zapewniają nie tylko optymalizację procesów, ale także stałą temperaturę w halach produkcyjnych i firmach.

BRAMY SZYBKOBIEŻNE BMP

1. Dynamic Roll
2. Dynamic Roll One
3. Dynamic Roll Food – bramy szybkobieżna dla sektora spożywczego.
4. Dynamic roll Frigo 1 – do mrożni i chłodni
5. Dynamicroll Frigo 2 – do mrozni i chłodni
6. Dynamicroll CB 230, CB 125 – do sterylnych środowisk z różnicą ciśnień
7. Brama szybkobieżna składana w nadprożu
8. Brama szybkobieżna składana MEGAPACK – do zamykania dużych otworów
9. Brama szybkobieżna spiralna

[ Szybki kontakt w sprawie bram szybkobieżnych…]

NOVOFERM

WEWNĘTRZNA SZYBKOBIEŻNA BRAMA ROLOWANA NOVOFERM TYP NOVOSPEED ECONOMIC


Brama idealnie nadająca się do zakrycia otworów mniejszych, np. w ciągach komunikacyjnych, gdzie poruszają się osoby, gdzie przemieszczane są lekkie ładunki, gdzie występują nadmierne ciągi powietrza. Brama typu Economic produkowana jest tylko do powierzchni 9 m2, przy czym maksymalna szerokość bramy może dochodzić do 3 m, natomiast maksymalna wysokość do 3,5 m. Płaszcz bramy wykonany jest z tworzywa sztucznego o grubości ok. 0,8 mm wzmocnionego poliestrem, na wysokości od 1200 do 2200 mm umieszczony jest przezroczysty panel wizyjny. Poszczególne sekcje płaszcza bramy połączone są wzmocnionymi profilami aluminiowymi, umożliwiającymi łatwą i szybką wymianę

WEWNĘTRZNA SZYBKOBIEŻNA BRAMA ROLOWANA NOVOFERM TYP NOVOSPEED BASIC


Brama ta jest cięższa i bardziej wytrzymała niż model NovoSpeed Economic, dlatego też idealnie nadaje się do użytkowania intensywnego. Brama typu Basic produkowana jest do powierzchni maksymalnie 20 m2, przy czym maksymalna szerokość bramy może dochodzić do 4 m, natomiast maksymalna wysokość do 5 m. Płaszcz bramy wyposażony w panel wizyjny wykonany jest z tworzywa sztucznego o grubości ok. 1,2 mm, ciężar płaszcza bramy wynosi ok. 1400 g/m2, płaszcz umieszczony jest w solidnych stalowych kolumnach prowadnic z uszczelkami szczotkowymi. Poszczególne sekcje płaszcza bramy połączone są wzmocnionymi profilami aluminiowymi, umożliwiającymi szybką i łatwą wymianę.

ZEWNĘTRZNA SZYBKOBIEŻNA BRAMA ROLOWANA NOVOFERM TYP NOVOSPEED HEAVY OUTDOOR


Brama szybkobieżna zewnętrzna Heavy Outdoor instalowana jest bezpośrednio za tradycyjną bramą. Tradycyjna brama ze względu na wolniejszą prędkość otwierania i zamykania otwierana jest zazwyczaj na początku dnia pracy a w ciągu dnia użytkuje się bramę szybkobieżną, która ze względu na szybkość otwierania i zamykania zapobiega nadmiernym ciągom powietrza i pozwala utrzymywać ciepło wewnątrz budynku, oszczędzając tym samym cenną energię. Brama typu Haevy Outdoor produkowana jest do maksymalnej powierzchni 36 m2. Płaszcz bramy wykonany z tworzywa sztucznego ma grubość 3 mm, jego ciężar wynosi ok. 3000 g/m2, standardowo na wysokości oczu tj. na drugiej lub trzeciej sekcji płaszcz bramy wyposażony jest w sekcję przezierną. Poszczególne sekcje płaszcza bramy połączone są wzmocnionymi profilami aluminiowymi, umożliwiającymi szybką i łatwą wymianę. Prowadnice bramy wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej metodą Sendzimira, wyposażone są w uszczelki szczotkowe i gumy napinające płaszcz bramy.

HORMANN

BRAMSEC

Biuro przyjmowania zleceń

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 38
e-mail: marketing@bramsec.pl
 

Małgorzata Wujak - doradca handlowy

Tel. 789 239 350, e-mail: sodowanie@bramsec.pl

ZGŁOSZENIA zleceń na piaskowanie