BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe, które posiadamy w swojej ofercie przeznaczone są do montażu w budynkach praktycznie o każdym zastosowaniu. Oferujemy bowiem Państwu BRAMY SEGMENTOWE idealnie sprawdzające się w warsztatach, halach produkcyjnych, myjniach samochodowych, BRAMY SEGMENTOWE TYPU COMPACT, BRAMY ROLOWANE nadające się do montażu w budynkach o ograniczonych warunkach montażowych (brak możliwości lub trudność w przymocowaniu prowadnic poziomych do dachu), BRAMY SZYBKOBIEŻNE zewnętrzne i wewnętrzne, które idealnie spełniają swą funkcję w marketach, halach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu osób i urządzeń a także różnego typu BRAMY PRZECIWPOŻAROWE.

Wszystkie oferowane przez nas bramy przemysłowe obsługiwane są automatycznie. Oprócz napędu praktycznie każdą bramę wyposażyć można w różnego rodzaju oprzyrządowanie, które ułatwia obsługę, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania i poprawia funkcjonalność bramy.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 38
e-mail: marketing@bramsec.pl
 

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 8-16
  • Wtorek: 8-16
  • Środa: 8-16
  • Czwartek: 8-16
  • Piątek: 8-16

Doradcy handlowi

RAFAŁ GACKI

Tel. 512 008 318, e-mail: rafal@bramsec.pl

ZGŁOSZENIA SERWISOWE oraz bramy przemysłowe segmentowe, bramy rolowane, napędy do bram, systemy przeładunkowe, podnośniki nożycowe, wycena napraw w/w urządzeń

JACEK BĘDOWSKI

Tel. 504 515 000, e-mail: jacek@bramsec.pl

Szlabany, kontrola dostępu, bramy przeciwpożarowe, bramy przemysłowe: segmentowe, rolowane, segmentowe Compact, bramy ogrodzeniowe, napędy do bram, kraty rolowane, przetargi.

DAWID CZAPLIŃSKI

tel.: 511 082 749, email: dawid@bramsec.pl

Kurtyny paskowe, napędy do bram, bramy segmentowe.