BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe, które posiadamy w swojej ofercie przeznaczone są do montażu w budynkach praktycznie o każdym zastosowaniu. Oferujemy bowiem Państwu BRAMY SEGMENTOWE idealnie sprawdzające się w warsztatach, halach produkcyjnych, myjniach samochodowych, BRAMY SEGMENTOWE TYPU COMPACT, BRAMY ROLOWANE nadające się do montażu w budynkach o ograniczonych warunkach montażowych (brak możliwości lub trudność w przymocowaniu prowadnic poziomych do dachu), BRAMY SZYBKOBIEŻNE zewnętrzne i wewnętrzne, które idealnie spełniają swą funkcję w marketach, halach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu osób i urządzeń a także różnego typu BRAMY PRZECIWPOŻAROWE.

Wszystkie oferowane przez nas bramy przemysłowe obsługiwane są automatycznie. Oprócz napędu praktycznie każdą bramę wyposażyć można w różnego rodzaju oprzyrządowanie, które ułatwia obsługę, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania i poprawia funkcjonalność bramy.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: home@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn, Czw: 08:00 - 18:00
Wt, Śr, Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.